UPISI

DVBUBAMARABJ@GMAIL.COM - 043 263 231

 Dječji vrtić Bubamara sudjelovao je kao partner u projektu "Vrtić po želji roditelja", čiji je nositelj Grad Bjelovar. Projekt je prijavljen na natječaj Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku Vrtići za skladniji život objavljenog u okviru otvorenog poziva za dodjelu bespovratnih sredstava Unapređenje usluga za djecu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja, financiranog iz Europskog socijalnog fonda Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.

     U skladu s rezultatima projekta, Dječji vrtić Bubamara objavljuje

            OGLAS ZA UPIS DJECE

  • U poslijepodnevni redoviti 10-satni cjelodnevni program

 

  • U kraće programe ranog učenja stranih jezika, te sportski program

 

     Prijave se primaju do popunjenog kapaciteta 

     Navedeni programi su bez naknade za roditelje

     Zainteresirani roditelji mogu se javiti na adresu vrtića Prilaz Andrije Hebranga 10 svakim radnim danom od 08-14h